خدمات نظافت منزل خوشنام

پاک کردن لکه روغن ماشین از کف پارکینگ

لکه-روغن-ماشین

یک مبل با رنگ روشن می تواند ظرافت و زیبایی را به هر اتاقی اضافه کند. با این حال، حفظ زیبایی آن نیاز به تمیز کردن و نگهداری منظم دارد. تمیز کردن مبل رنگ روشن، به خصوص یک مبل کرم رنگ یا سفید، می تواند دردسر ساز باشد، زیرا بیشتر در معرض لکه و تغییر رنگ است. در این مقاله نکاتی را برای تمیز کردن مبل رنگ روشن از جمله مبل کرم رنگ، سفید و… ارائه می دهیم.

مبل-رنگ-روشن

به طور منظم جاروبرقی بزنید

جاروبرقی مرتب مبل اولین قدم برای تمیز نگه داشتن مبل با رنگ روشن است. برای جلوگیری از آسیب رساندن به پارچه، از یک ضمیمه برس با موهای نرم استفاده کنید. جاروبرقی آلودگی ها، گرد و غبار و زباله ها را از بین می برد و از تجمع آنها و ایجاد لکه و تغییر رنگ جلوگیری می کند.

فورا لکه ها را پاک کنید

اگر چیزی روی مبل رنگ کرم خود ریختید، بلافاصله لکه را با یک پارچه تمیز و خشک پاک کنید.پارچه را نسابید، زیرا باعث پخش شدن لکه و آسیب به پارچه می شود. پاک کردن لکه قبل از تثبیت لکه به پاک شدن راحتتر آن کمک می کند.

از پاک کننده پارچه استفاده کنید

برای تمیز کردن اصولی، از پاک کننده پارچه ای استفاده کنید که برای پارچه مبل شما ایمن است. قبل از استفاده پاک کننده را روی قسمتی از مبل که مشخص نیست تست کنید. دستورالعمل های سازنده را به دقت دنبال کنید و مبل را کاملا با آب بشویید تا باقیمانده آن پاک شود.

از جوش شیرین برای رفع بو استفاده کنید

جوش شیرین یک راه طبیعی و موثر برای از بین بردن بوی بد مبل های رنگ روشن است. جوش شیرین را زیاد روی مبل بپاشید و بگذارید حداقل ۱۵ دقیقه بماند. جوش شیرین را با جاروبرقی بکشید.

از مواد شیمیایی بسیار اسیدی اجتناب کنید

از استفاده مواد شیمیایی اسیدی و سفید کننده روی مبل رنگ روشن خود خودداری کنید. اینها می توانند به پارچه آسیب برسانند و باعث تغییر رنگ شوند. در عوض، از محلول‌های تمیزکننده ملایم و طبیعی استفاده کنید که برای پارچه مبل شما مناسب هستند.

تمیز-کردن-مبل-رنگ-روشن

نظافت حرفه ای را در نظر بگیرید

اگر مبل رنگ روشن شما به شدت کثیف است یا لکه های سختی دارد، نظافت حرفه ای را در نظر بگیرید. پاک کننده های حرفه ای تخصص و تجهیزات لازم برای تمیز کردن اصولی مبل شما و از بین بردن سخت ترین لکه ها و بوها را دارند.

محلول‌های تمیزکننده پیشرفته

برای تمیز کردن اصولی از محلول‌های تمیزکننده پیشرفته استفاده کنید که برای نفوذ به اعماق پارچه یا سطح برای از بین بردن کثیفی، لکه‌ها و بوها طراحی شده‌اند. این محلول‌ها اغلب قوی‌تر از پاک‌کننده‌های خانگی معمولی هستند و می‌توانند حتی سخت‌ترین لکه‌ها و بوها را از بین ببرند.

تجهیزات تخصصی

تمیز کردن اصولی به تجهیزات تخصصی مانند بخارشوی، جاروبرقی مرطوب یا … نیاز دارد که برای از بین بردن کثیفی و لکه ها از عمق پارچه یا سطح طراحی شده اند. این دستگاه ها از آب یا بخار پرفشار برای از بین بردن کثیفی و لکه ها استفاده می کنند و سپس آب یا محلول کثیف را از سطح خارج می کنند.

تمیز کردن کامل

تمیز کردن اصولی شامل یک فرآیند تمیز کردن کامل و جامع است که شامل مراحل متعددی مانند پاک کردن سطحی گرد و خاک، تمیز کردن نقطه ای و استخراج آب اضافی است. این تضمین می کند که تمام آلودگی ها، لکه ها و بوها از سطح پاک می شوند و تمیز و تازه باقی می مانند.

کمک حرفه ای

تمیز کردن اصولی می تواند چالش برانگیز و وقت گیر باشد، به خصوص برای وسایل بزرگ مانند فرش یا مبل. بنابراین، اغلب بهتر است از یک سرویس نظافتی که در تمیز کردن اصولی تخصص دارد، کمک حرفه ای بگیرید. پاک کننده های حرفه ای تخصص، تجهیزات و راه حل های تمیز کننده را برای تمیز کردن اصولی اقلام شما به طور موثر و کارآمد دارند.

خدمات نظافتی خوشنام با داشتن سابقه درخشان و کادر مجرب و بالاترین میزان رضایت مشتری تمیز کردن مبلمان رنگ روشن را به طور کامل در محل انجام میدهد.

در پایان، تمیز کردن اصولی یک روش تمیز کردن کامل و جامع است که در از بین بردن کثیفی، لکه‌ها و بوها از سطح مؤثر است. از محلول‌های تمیزکننده پیشرفته، تجهیزات تخصصی و فرآیند تمیز کردن کامل برای اطمینان از تمیز و تازه ماندن سطح استفاده می‌کند. تمیز کردن اصولی اغلب توسط مراکز سرویس نظافت حرفه ای مانند خوشنام انجام می شود که متخصص در تمیز کردن اصولی است و می تواند کمک و مشاوره تخصصی ارائه دهد.

برچسب ها: بهترین مایع برای شستن مبل، تمیز کردن مبل رنگ کرم، بهترین تمیز کننده مبل و فرش، شستشوی مبل رنگ روشن، روش شستن مبل رنگ روشن

2 پاسخ

  1. سلام وقت بخیر میخواستم بدونم از چه راهی میشه کف پارکینگ رو تمیز کرد قسمت های زیادی روغن ریخته چندین سال و خیلی بد منظره است شما انجام میدید؟

    1. به موارد بیان شده در مقاله مراجعه کنید و در صورتی که نتوانستید به طور کامل آن را پاک کنید از خدمات نظافتی مجموعه خوشنام استفاده کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *