محیطی تمیز و پاکیزه با خدمات نظافتی خوشنام شعبه گوهردشت

نظافت در ادارات و ساختمان‌ها یکی از موارد ضروری برای حفظ بهداشت و سلامت افراد است. مجموعه هایی مانند  خدمات نظافتی خوشنام از این قاعده مستثنی نیست و به تمامی ساکنین گوهردشت خدمات نظافتی کامل و حرفه‌ای را ارائه می‌دهند.

خدمات نظافت منزل از خدمات پرطرفدار مجموعه های نظافتی می‌باشد. خوشنام نیز به تمامی ساکنین گوهردشت خدمات نظافتی منزل ارائه می‌دهد. این خدمات شامل جمع آوری زباله، شستشوی کف‌ها، تمیز کردن سطوح و دیگر موارد مرتبط با نظافت منزل است. از این رو، خدمات نظافت منزل شامل پاک کردن اتاق‌ها، حمام و توالت، آشپزخانه و اتاق نشیمن می‌باشد.

همچنین، این مجموعه خدمات نظافتی در گوهردشت خدمات نظافتی دفاتر اداری و شرکت ها را نیز ارائه می‌دهد. این خدمات شامل جمع آوری زباله، تمیز کردن میز و صندلی، شستشوی کف‌ها و دیگر موارد مرتبط با نظافت دفاتر می‌باشد. با توجه به اینکه افراد بسیاری از وقت خود را در شرکت خود سپری می‌کنند، حفظ بهداشت و تمیزی آنها بسیار مهم است.

نظافت-منزل-در-گوهردشت

چرا خدمات نظافتی خوشنام؟

خدمات نظافتی خوشنام با ارائه خدمات نظافتی منزل، دفاتر اداری، مجتمع‌های مسکونی و پس از ساخت و ساز به ساکنین و مالکان گوهردشت کمک می‌کند تا بهداشت و تمیزی محیط زندگی و کار خود را حفظ کنند. با استفاده از خدمات این مجموعه، شما می‌توانید به راحتی از محیطی تمیز و بهداشتی برای زندگی و کار خود لذت ببرید.

همچنین، این مجموعه نظافتی با داشتن تیمی از کارشناسان مجرب و متخصص در زمینه نظافت و بهداشت، با استفاده از تجهیزات و مواد نظافتی حرفه‌ای و با کیفیت، خدماتی با کیفیت و قابل اطمینان را به مشتریان خود ارائه می‌دهد.

در این مجموعه، به محیط زیست و حفظ آن بسیار اهمیت داده می‌شود و در این راستا، از مواد نظافتی خاص و بی خطر برای محیط زیست استفاده می‌شود. همچنین، این مجموعه با توجه به نیازهای مختلف مشتریان، خدماتی با بسته‌های مختلف و قیمت‌های مناسب ارائه می‌دهد.

نظافت-خانه

خدمات نظافتی منازل

خدمات نظافتی خوشنام ، خدمات نظافتی منازل را که شامل نظافت آشپزخانه ، سرویس بهداشتی و حمام ، شستشوی مبلمان ، تمیز کردن شیشه ها و شستشوی پرده ها می شود را ارائه می دهد.

نظافت-دفاتر

خدمات نظافتی شرکت‌ها و دفاتر

این مجموعه خدماتی ، خدمات نظافت محیط های اداری و دفاتر کاری شامل شستشوی دیوارها،شستن موکت، تمیز کردن میز و صندلی و تمیز کردن کف می باشد را انجام میدهد.

نظافت-پس-از-ساخت

خدمات نظافتی پس از ساخت

خدمات پس از ساخت را که این مجموعه ارائه می دهد شامل تمیز کردن شیشه ها از رنگ و سیمان ، تمیز کردن درز کاشی و سرامیک از سیمان و... می باشد.

خدمات-نظافتی-خوشنام-در-گوهردشت

خدمات نظافتی مجتمع‌های مسکونی نیز از خدماتی است که مجموعه نظافتی خوشنام  در گوهردشت ارائه می‌دهد.

این خدمات شامل تمیز کردن و سرویس‌دهی به نقاط مختلف مجتمع‌های مسکونی مانند سالن‌های ورزشی، پارکینگ‌ها، آسانسورها و سایر فضاهای مشترک می‌باشد. با ارائه این خدمات،  این مجموعه نظافتی به ساکنین مجتمع‌های مسکونی کمک می‌کند تا بهداشت و تمیزی محیط زندگی خود را حفظ کنند.

در ادامه، خدمات نظافتی خوشنام خدمات نظافت پس از ساخت و ساز نیز ارائه می‌دهد. این خدمات شامل پاک کردن محل ساخت، شستشوی پنجره‌ها و سطوح، تمیز کردن زمین‌ها و دیگر موارد مرتبط با نظافت پس از ساخت و ساز می‌باشد. با ارائه این خدمات،  خوشنام به مالکان و سازندگان ساختمان‌ها در گوهردشت کمک می‌کند تا ساختمان‌هایشان را به صورت حرفه‌ای تمیز کنند.

شماره تماس شعبه های خدمات نظافتی خوشنام

شماره تماس شعبه های خدمات نظافتی  خوشنام درگوهردشت

تیم کارشناسان خدمات نظافتی خوشنام، با داشتن تجربه و مهارت لازم در زمینه نظافت و بهداشت، با استفاده از مواد و تجهیزات حرفه‌ای، خدماتی با کیفیت و ایمن را به مشتریان خود ارائه می‌دهند. همچنین، این مجموعه به دنبال حفظ محیط زیست است و از مواد نظافتی بی خطر و با کیفیت استفاده می‌کند.

برای استفاده از خدمات این مجموعه، مشتریان می‌توانند با شماره تلفن‌های 02691008687 و 02634215990 تماس حاصل کرده و برای درخواست خدمات و هماهنگی زمان و محل انجام کار، با کارشناسان خوشنام تماس بگیرند. همچنین، مشتریان می‌توانند از طریق وب‌سایت مجموعه و صفحات اجتماعی آن، بازخوردهای خود را به این خدمات نظافتی ارسال کرده و از نظرات دیگر مشتریان نیز بهره‌مند شوند.

استفاده از مواد شوینده باکیفیت

ضمانت بعداز کار

حضور در زمان مشخص شده

نیروی کار متخصص

آخرین مطالب

نیاز به مشاوره دارید؟

اطلاعات تماس خود را وارد کرده کارشناسان ما در اسرع وقت با شما تماس میگیرند.

[gravityview id='1702']
0/5 (0 نظر)